Fotowoltaika

Hanplast jest pierwszym na świecie producentem paneli fotowoltaicznych wg najnowszej technologii SmartWire Connection Technology (SWCT). Linia produkcyjna o rocznej wydajności 100 MW została zaprojektowana i dostarczona przez szwajcarską firmę r&d Meyer Burger, światowego lidera w dostawie technologii do produkcji wysokowydajnych ogniw i modułów fotowoltaicznych. Wysoka jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo inwestycyjne naszych klientów są kluczową misją Zarządu i najnowszego działu fotowoltaiki spółki Hanplast. Stosujemy nowe standardy w ocenie ryzyka instalacji fotowoltaicznych naszych klientów. Dbałość o środowisko naturalne to nasza kluczowa wartość biznesowe. Promując powyższe nowoczesne rozwiązania, pomagające oszczędzić energię elektryczną, na swoich dachach zainstalowaliśmy moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy ponad 1,3 MW. To największa tego typu dachowa instalacja fotowoltaiczna w Polsce i jedna z większych w Europie.

Dzięki innowacyjnej architekturze połączeń oraz najwyższym standardom produkcji modułów SmartWire w fabryce Hanplast, nasi klienci otrzymują zwiększoną produktywność instalacji, dłuższą żywotność i  niezawodność. Technologia SmartWire wykazuje wysoką odporność na naprężenia mechaniczne w porównaniu do klasycznych technologii fotowoltaicznych oferowanych na rynku. Obecnie spełniamy wszystkie kryteria jakościowe, gama naszych produktów posiada certyfikaty TUV Rheinland, UL oraz ISO. Kolejnym krokiem dla Hanplast jest uruchomienie linii do produkcji modułów zbudowanych z dwóch warstw szyb, glass/glass, które mają wiele zastosowań od  terenów pustynnych aż po elementy fotowoltaiczne wykorzystywane w budownictwie. Tego typu technologię przy użyciu ogniw SmartWire Bifacial pozwalają na większy o ponad 20% uzysk energii. Decydując się na wybór technologii SmartWire zwracaliśmy szczególną uwagę na przyszłe, nieograniczone możliwości zastosowań wysokowydajnych ogniw fotowoltaicznych, przykładem takiej technologii są ogniwa wielozłączowe HJT Heterojunction solar cells, produkcji Meyer Burger.

Imię i nazwisko: *

E-mail: *

Wpisz stanowisko: *

CV: *

List motywacyjny: *

Prosimy o poprawne wypełnienie pól oznaczonych *.


Imię: *

Nazwisko: *

E-mail: *

Telefon kontaktowy: *

Zapytanie ofertowe: *


Wprowadź wyrazy z obrazka: *

Prosimy o poprawne wypełnienie pól oznaczonych *.


HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2020-09-15

Ikona Złotej Setki Pomorza i Kujaw

Hanplast został uhonorowany nagrodą Złotej Setki Pomorza i Kujaw w edycji za rok 2019 jako ikona kujawsko-pomorskiego biznesu czyli ambasador marki Złotej Setki. Nagroda ta, to nowa kategoria, która pojawiła się w ostatniej edycji, przyznana została firmom, które w ostatnich (...)

więcej...

2019-10-30

K - 2019 w Dusseldorfie

W dniach 16-23 października odbyła się kolejna edycja targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy - K 2019. Targi odbywają się co 3 lata i są doskonałą okazją do zapoznania się z nowinkami w branży, technologiami oraz do nawiązania nowych kontaktów (...)

więcej...