Narzędziownia

Narzędziownia Hanplast specjalizuje się w produkcji form wtryskowych dla elementów wykonanych w technologii 1-K i 2-K, elementów o bardzo cienkich ściankach, części do elektroniki i elementów technicznych. Przygotowujemy analizy płynięcia i wypełniania formy (CADMOLD) pod kątem optymalizacji narzędzia i procesu wtrysku .

Profesjonalna i doświadczona kadra oraz:

- 18 najnowszych maszyny CNC umożliwiających obróbkę 5-osiową , wiercenie głębokich otworów oraz obróbkę elektroerozyjną

- innowacyjny system EROWA

- nowoczesna maszyna pomiarowa

- druk 3D SLM w metalu

- hartownia

Gwarantują najwyższą jakość i precyzję wykonania formy wtryskowej.

 

Imię: *

Nazwisko: *

E-mail: *

Telefon kontaktowy: *

Zapytanie ofertowe: *


Wprowadź wyrazy z obrazka: *

Prosimy o poprawne wypełnienie pól oznaczonych *.


HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2020-09-15

Ikona Złotej Setki Pomorza i Kujaw

Hanplast został uhonorowany nagrodą Złotej Setki Pomorza i Kujaw w edycji za rok 2019 jako ikona kujawsko-pomorskiego biznesu czyli ambasador marki Złotej Setki. Nagroda ta, to nowa kategoria, która pojawiła się w ostatniej edycji, przyznana została firmom, które w ostatnich (...)

więcej...

2019-10-30

K - 2019 w Dusseldorfie

W dniach 16-23 października odbyła się kolejna edycja targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy - K 2019. Targi odbywają się co 3 lata i są doskonałą okazją do zapoznania się z nowinkami w branży, technologiami oraz do nawiązania nowych kontaktów (...)

więcej...