AKTUALNOŚCI

2019-04-01

INNOFORM 2019

Targi Innoform odbyły się w dniach 12-14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Hanplast również był tam obecny. Targi okazały się bardzo owocne pod względem kontaktów biznesowych, a także podtrzymywania relacji z dotychczasowymi odbiorcami. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać.

2019-03-07

Hanplast wyróżnionym pracodawcą.

Już po raz kolejny kapituła konkursu Pracodawca Pomorza i Kujaw nagrodziła naszą firmę za wysiłki wkładane w budowanie dobrego wizerunku firmy jako pracodawcy. Hanplast otrzymał wyróżnienie "za wielowymiarowe działania umożliwiające rozwój zawodowy i angażujące kadrę w realizację innowacyjnych przedsięwzięć w zakresie produkcji tworzyw sztucznych i modułów fotowoltaicznych".

2018-11-28

Nagroda dla Hanplast w konkursie na lidera innowacji

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego zoganizowała X konkurs pod nazwą "Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018". Uroczysta gala i ogłoszenie wyników konkursu odbyły się 9 listopada. Nasza aplikacja zyskała uznanie gremium oceniającego i uzyskaliśmy tytuł Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw 2018 w kategorii Średnie przedsiębiorstwo za rozwiązanie pod nazwą: „Rozwój centrum badawczo-rozwojowego w firmie Hanplast dla rozwoju technologii fotowoltaicznych”.

2018-08-22

Hanplast otwarty dla zwiedzających!

Nie, to nie pomyłka! W ramach obchodów Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego Szlak TeH20 zorganizował pierwszą industrialną noc w Bydgoszczy dnia 25.08.2018 r. W wydarzeniu brały udział czołowe zakłady produkcyjne miasta, w tym Hanplast. Nasz zakład odwiedziła grupa około 30 osób z Bydgoszczy i okolic.

2017-05-05

Hanplast na CISOLAR 2017

11 i 12 kwietnia br. nasza firma wzięła udział w organizowanych w Odessie Targach CISOLAR 2017 zrzeszających instytucje działające w branży systemów energii słonecznej. Wydarzenie to odbyło się już po raz szósty z rzędu. Naszą firmę reprezentował Henryk Jędrej z działu Fotowoltaiki. Pierwszego dnia konferencja zgromadziła ponad 250 uczestników z 29 krajów. Byli to inwestorzy, deweloperzy, producenci sprzętu oraz firmy instalatorskie. W drugim dniu wydarzenia, mającym format B2B, udział wzięło ponad 2000 uczestników, przedsiębiorców mających w planach budowę SES na Ukrainie. Zgodnie z przewidywaniami i planami ogłoszonymi przez lokalnych i zagranicznych deweloperów w bieżącym roku, na Ukrainie powstanie wiele nowych SES, gdyż rozwiązania te zyskują coraz większą popularność ze względu na swoją energooszczędność i proekologiczność.

2017-03-30

Hanplast na Welconomy

W tym roku nasza Firma po raz kolejny została zaproszona do udziału w Welconomy Forum, międzynarodowej konferencji o charakterze społeczno-gospodarczym. Gośćmi wydarzenia byli eksperci z kraju i zagranicy. Pod hasłem integracji i współpracy corocznie jednoczeni są politycy różnych opcji, naukowcy oraz zasłużeni przedstawiciele biznesu by wspólnie wypracować innowacyjne rozwiązania dla polskiej gospodarki. Impreza odbywała się w dniach 13 i 14 marca br. w Toruniu - to już XXIV edycja tego wydarzenia. Podczas konferencji godnie reprezentował nas Dyrektor ds. Rozwoju Rynku, Pan Mariusz Potocki, który podczas swojego wystąpienia 13 marca zawładnął uwagą zgromadzonych, wygłaszając fascynujący wykład wsparty atrakcyjną multimedialną prezentacją na temat Korzyści wynikających z zastosowania innowacyjnych paneli fotowoltaicznych przygotowanych według opatentowanej technologii modułów SmartWire Connection Technology SWCT szwajcarskiej firmy Meyer Burger. W swoim wystąpieniu Pan Dyrektor osadził temat fotowoltaiki w kontekście innowacyjności praktykowanej w naszej firmie oraz nieustannie zachodzącego w niej procesu automatyzacji. To wystąpienie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych i zrodziło szereg wciągających dyskusji poświęconych innowacyjności w wielu jej wymiarach. Nasz udział w Welconomy Forum został jednogłośnie uznany za ogromny sukces.

2016-02-09

Hanplast liderem DIAMENTÓW FORBES'a w województwie kujawsko-pomorskim

Po raz kolejny zostały przyznane Diamenty Forbes'a, dla firm które w ostatnich trzech latach najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. Firma Hanplast zajęła I miejsce na liście regionalnej firm z przychodami powyżej 250 mln PLN,w rankingu w województwie kujawsko-pomorskim. Na liście ogólnopolskiej plasujemy się na pozycji 53, a więc jesteśmy w 100-tce najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

2015-11-30

BIG Plastics - Hanplast w pierwszej 20-tce

Firma Hanplast uplasowała się na 16-tym miejscu w rankingu BIG PLASTICS - Największych Przetwórców Tworzyw w Polsce w 2015 roku opublikowanym przez miesięcznik Plastics Review. Firmy oceniane były pod kątem przychodów netto ze sprzedaży i zysków netto za rok 2014.

2015-09-22

Zielony Hanplast

W związku z realizowanym w naszej firmie projektem "Wdrożenie przyjaznych środowisku innowacyjnych zielonych technologii" ze wsparciem udzielonym przez Norwegię poprzez Norweski Mechanizm Finansowy na lata 2009-2014, w ramach programu Innowacje w zakresie zielonych technologii w Polsce, firma Hanplast zorganizowała dwie konferencje prasowe w dniach 30 lipca - na ropoczęcie projektu oraz w dniu 18 września w trakcie realizacji projektu. Podczas konferencji zaproszeni goście oraz pracownicy firmy mogli się dowiedzieć więcej o realizowanej inwestycji oraz o zaletach dla środowiska jakie inwestycja ta przyniesie. Adnotacja o konferencji ukazała się także w lokalnej prasie. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej zakładki Dotacje/Fundusze Norweskie.

2015-06-26

Nowe inwestycje w zielone technologie!

Hanplast rozpoczyna właśnie projekt inwestycyjny finansowany częściowo poprzez Norweski Mechanizm Finansowy na lata 2009-2014, w ramach programu Innowacje w zakresie zielonych technologii w Polsce. W ramach tej inwestycji zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne na dachu budynku, energooszczędne oświetlenie LED oraz niskotemperaturowe pompy ciepła. Więcej o inwestycji w zakładce „Dotacje”.

HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2019-04-01

INNOFORM 2019

Targi Innoform odbyły się w dniach 12-14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Hanplast również był tam obecny. Targi okazały się bardzo owocne pod względem kontaktów biznesowych, a także podtrzymywania relacji z dotychczasowymi odbiorcami. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy (...)

więcej...

2019-03-07

Hanplast wyróżnionym pracodawcą.

Już po raz kolejny kapituła konkursu Pracodawca Pomorza i Kujaw nagrodziła naszą firmę za wysiłki wkładane w budowanie dobrego wizerunku firmy jako pracodawcy. Hanplast otrzymał wyróżnienie "za wielowymiarowe działania umożliwiające rozwój zawodowy i angażujące kadrę w realizację innowacyjnych przedsięwzięć w (...)

więcej...

2018-11-28

Nagroda dla Hanplast w konkursie na lidera innowacji

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego zoganizowała X konkurs pod nazwą "Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018". Uroczysta gala i ogłoszenie wyników konkursu odbyły się 9 listopada. Nasza aplikacja zyskała uznanie gremium oceniającego i uzyskaliśmy tytuł Lidera (...)

więcej...