Polityka etyczna

POLITYKA ETYCZNA

HANPLAST Spółka z o. o. w toku swojej działalności wymagania etyczne traktuje jako priorytetowe. Zapewnienie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy swoim pracownikom a także przestrzeganie praw człowieka są dla firmy nienaruszalnymi zasadami determinującymi działalność.

Podstawowym celem etycznym firmy HANPLAST Spółka z o. o. jest bycie odpowiedzialnym działaczem społecznym, dlatego wszystkie stosowane praktyki biznesowe dopasowane są do społecznych wartości i ustalonych dla naszej branży kodeksów postępowania.

Wszyscy pracownicy zobowiązani są do przestrzegania  KARTY ETYKI:

- zabezpiecz najlepsze warunki pracy

- nie korzystaj z pracy nieletnich ani pracy przymusowej              

- nie zezwalaj na dyskryminację,  promuj różnorodność

- chroń ludzkie zdrowie fizyczne, umysłowe, duchowe, moralne i     bezpieczeństwo

- dbaj o środowisko

- wspieraj rozwój pracowników

- szanuj osobistą prywatność i prywatność klientów

- dbaj o interesy firmy

- szanuj rynek uczciwej konkurencji

- unikaj ewentualnych konfliktów interesów

Przestrzeganie wszystkich powyższych zasad jest na bieżąco monitorowane, w celu upewnienia się, że żadna z powyższych wytycznych nie jest naruszana a:

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY HANPLAST SPÓŁKA Z O. O. JEST W PEŁNI ZGODNA  WYMAGANIAMI ETYCZNYMI

 

 

PREZES ZARZĄDU

Aleksander Majchrowicz

 

Bydgoszcz, dnia 01.04.2011r.

 

 

HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2017-05-05

Hanplast na CISOLAR 2017

11 i 12 kwietnia br. nasza firma wzięła udział w organizowanych w Odessie Targach CISOLAR 2017 zrzeszających instytucje działające w branży systemów energii słonecznej. Wydarzenie to odbyło się już po raz szósty z rzędu. Naszą firmę reprezentował Henryk Jędrej z (...)

więcej...

2017-03-30

Hanplast na Welconomy

W tym roku nasza Firma po raz kolejny została zaproszona do udziału w Welconomy Forum, międzynarodowej konferencji o charakterze społeczno-gospodarczym. Gośćmi wydarzenia byli eksperci z kraju i zagranicy. Pod hasłem integracji i współpracy corocznie jednoczeni są politycy różnych opcji, naukowcy (...)

więcej...

2016-02-09

Hanplast liderem DIAMENTÓW FORBES'a w województwie kujawsko-pomorskim

Po raz kolejny zostały przyznane Diamenty Forbes'a, dla firm które w ostatnich trzech latach najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. Firma Hanplast zajęła I miejsce na liście regionalnej firm z przychodami powyżej 250 mln PLN,w rankingu w województwie kujawsko-pomorskim. Na liście ogólnopolskiej (...)

więcej...