Polityka etyczna

POLITYKA ETYCZNA

HANPLAST Spółka z o. o. w toku swojej działalności wymagania etyczne traktuje jako priorytetowe. Zapewnienie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy swoim pracownikom a także przestrzeganie praw człowieka są dla firmy nienaruszalnymi zasadami determinującymi działalność.

Podstawowym celem etycznym firmy HANPLAST Spółka z o. o. jest bycie odpowiedzialnym działaczem społecznym, dlatego wszystkie stosowane praktyki biznesowe dopasowane są do społecznych wartości i ustalonych dla naszej branży kodeksów postępowania.

Wszyscy pracownicy zobowiązani są do przestrzegania  KARTY ETYKI:

- zabezpiecz najlepsze warunki pracy

- nie korzystaj z pracy nieletnich ani pracy przymusowej              

- nie zezwalaj na dyskryminację,  promuj różnorodność

- chroń ludzkie zdrowie fizyczne, umysłowe, duchowe, moralne i     bezpieczeństwo

- dbaj o środowisko

- wspieraj rozwój pracowników

- szanuj osobistą prywatność i prywatność klientów

- dbaj o interesy firmy

- szanuj rynek uczciwej konkurencji

- unikaj ewentualnych konfliktów interesów

Przestrzeganie wszystkich powyższych zasad jest na bieżąco monitorowane, w celu upewnienia się, że żadna z powyższych wytycznych nie jest naruszana a:

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY HANPLAST SPÓŁKA Z O. O. JEST W PEŁNI ZGODNA  WYMAGANIAMI ETYCZNYMI

 

 

PREZES ZARZĄDU

Aleksander Majchrowicz

 

Bydgoszcz, dnia 01.04.2011r.

 

 

HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2019-04-01

INNOFORM 2019

Targi Innoform odbyły się w dniach 12-14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Hanplast również był tam obecny. Targi okazały się bardzo owocne pod względem kontaktów biznesowych, a także podtrzymywania relacji z dotychczasowymi odbiorcami. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy (...)

więcej...

2019-03-07

Hanplast wyróżnionym pracodawcą.

Już po raz kolejny kapituła konkursu Pracodawca Pomorza i Kujaw nagrodziła naszą firmę za wysiłki wkładane w budowanie dobrego wizerunku firmy jako pracodawcy. Hanplast otrzymał wyróżnienie "za wielowymiarowe działania umożliwiające rozwój zawodowy i angażujące kadrę w realizację innowacyjnych przedsięwzięć w (...)

więcej...

2018-11-28

Nagroda dla Hanplast w konkursie na lidera innowacji

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego zoganizowała X konkurs pod nazwą "Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018". Uroczysta gala i ogłoszenie wyników konkursu odbyły się 9 listopada. Nasza aplikacja zyskała uznanie gremium oceniającego i uzyskaliśmy tytuł Lidera (...)

więcej...