Polityka kadrowa

Dział ZZL i jego pracownicy mają pracować przede wszystkim DLA ludzi. Potrzeba do tego zaangażowania oraz znajomości podstawowych mechanizmów, które rządzą ludźmi i relacjami między nimi.

 

Podstawowe cele działu:

 

- budowanie długotrwałych relacji z pracownikami opartych na zaufaniu i dobrej atmosferze pracy

- zatrudnianie dobrze wykwalifikowanej kadry przy jednoczesnym podnoszeniu kwalifikacji osób już pracujących, co w efekcie przekłoży się na umocnienie pozycji firmy na rynku

- podnoszenie kultury organizacji, która zachęca do wymiany pomysłów i stawia na rozwój jednostki

- wspieranie pracownika w jego relacjach zarówno z zespole jak i z przełożonymi

- przestrzeganie praw i procedur wewnątrz organizacji

 

HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2017-05-05

Hanplast na CISOLAR 2017

11 i 12 kwietnia br. nasza firma wzięła udział w organizowanych w Odessie Targach CISOLAR 2017 zrzeszających instytucje działające w branży systemów energii słonecznej. Wydarzenie to odbyło się już po raz szósty z rzędu. Naszą firmę reprezentował Henryk Jędrej z (...)

więcej...

2017-03-30

Hanplast na Welconomy

W tym roku nasza Firma po raz kolejny została zaproszona do udziału w Welconomy Forum, międzynarodowej konferencji o charakterze społeczno-gospodarczym. Gośćmi wydarzenia byli eksperci z kraju i zagranicy. Pod hasłem integracji i współpracy corocznie jednoczeni są politycy różnych opcji, naukowcy (...)

więcej...

2016-02-09

Hanplast liderem DIAMENTÓW FORBES'a w województwie kujawsko-pomorskim

Po raz kolejny zostały przyznane Diamenty Forbes'a, dla firm które w ostatnich trzech latach najdynamiczniej zwiększały swoją wartość. Firma Hanplast zajęła I miejsce na liście regionalnej firm z przychodami powyżej 250 mln PLN,w rankingu w województwie kujawsko-pomorskim. Na liście ogólnopolskiej (...)

więcej...