Polityka kadrowa

Dział ZZL i jego pracownicy mają pracować przede wszystkim DLA ludzi. Potrzeba do tego zaangażowania oraz znajomości podstawowych mechanizmów, które rządzą ludźmi i relacjami między nimi.

 

Podstawowe cele działu:

 

- budowanie długotrwałych relacji z pracownikami opartych na zaufaniu i dobrej atmosferze pracy

- zatrudnianie dobrze wykwalifikowanej kadry przy jednoczesnym podnoszeniu kwalifikacji osób już pracujących, co w efekcie przekłoży się na umocnienie pozycji firmy na rynku

- podnoszenie kultury organizacji, która zachęca do wymiany pomysłów i stawia na rozwój jednostki

- wspieranie pracownika w jego relacjach zarówno z zespole jak i z przełożonymi

- przestrzeganie praw i procedur wewnątrz organizacji

 

HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2020-09-15

Ikona Złotej Setki Pomorza i Kujaw

Hanplast został uhonorowany nagrodą Złotej Setki Pomorza i Kujaw w edycji za rok 2019 jako ikona kujawsko-pomorskiego biznesu czyli ambasador marki Złotej Setki. Nagroda ta, to nowa kategoria, która pojawiła się w ostatniej edycji, przyznana została firmom, które w ostatnich (...)

więcej...

2019-10-30

K - 2019 w Dusseldorfie

W dniach 16-23 października odbyła się kolejna edycja targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy - K 2019. Targi odbywają się co 3 lata i są doskonałą okazją do zapoznania się z nowinkami w branży, technologiami oraz do nawiązania nowych kontaktów (...)

więcej...