Strategiczny kierunek organizacji

Hanplast jest kompleksowym i odpowiedzialnym dostawcą detali oraz komponentów z tworzyw sztucznych. Począwszy od koncepcji lub pierwszej idei projektu, oferujemy klientom pełną obsługę - od projektowania produktu, modelowania 3D, prototypów 3D, poprzez konstrukcję i produkcję form wtryskowych, aż do uruchomienia produkcji seryjnej, która podlega stałej optymalizacji. Wczesne zaangażowanie w projekt pozwala nam wykorzystać całą naszą techniczną wiedzę, aby zoptymalizować projekty klientów w sposób eliminujący odpady w procesie produkcyjnym, a także budując skuteczną automatyzację w przypadku, gdy wymagany jest montaż, pakowanie i inne, dodatkowe operacje. Takie podejście pozwala nam na osiągnięcie końcowego produktu wysokiej jakości, który jest wytwarzany w najbardziej opłacalny sposób.

Posiadamy park maszynowy z wtryskarkami o sile zwarcia od 50T do 2000T. Dysponujemy własną narzędziownią wyposażoną w nowe, japońskie maszyny CNC, hybrydową maszynę do selektywnego spiekania laserowego, a wkrótce własną hartownię. Przygotowujemy analizy reologiczne, analizy wytrzymałościowe pod kątem optymalizacji narzędzi i przebiegu procesu wtrysku.

Jesteśmy wiodącym producentem modułów fotowoltaicznych w najnowszej technologii Smart Wire Connection Technology® (SWCT) zaprojektowanej i dostarczonej przez szwajcarską firmę R&D Meyer Burger, światowego lidera w dostawie technologii do produkcji wysokowydajnych ogniw i modułów fotowoltaicznych. Dzięki innowacyjnej architekturze połączeń oraz najwyższym standardom produkcji modułów SmartWire realizowanym w fabryce Hanplast, nasi klienci otrzymują zwiększoną produktywność instalacji, dłuższą żywotność i niezawodność.

Wysoka jakość, innowacyjność i dbałość o środowisko naturalne to nasze wiodące wartości biznesowe.

Nasze kierunek to podnoszenie satysfakcji klientów oraz tworzenie rozwiązań dla Twoich potrzeb.

HANPLAST Sp. z o.o.

ul. Władysława Paciorkiewicza 3
85-862 Bydgoszcz

Tel.: (048) (52) 323 42 00

fax: (048) (52) 323 42 99

e-mail: hanplast@hanplast.comkontakt

Być rzetelnym i konkurencyjnym partnerem, odpowiedzialnym za wszystkie etapy projektu – od pomysłu do gotowego produktu – w ramach długoterminowej współpracy z partnerami, by wspólnie kreować innowacyjne, solidne, kosztowo efektywne produkty.

2019-06-28

PLASTPOL 2019

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów Plastpol w tym roku. Była to wyjątkowa okazja do spotkań z naszym dotychczasowymi partnerami oraz do zainicjowania nowych możliwości współpracy.

2019-04-01

INNOFORM 2019

Targi Innoform odbyły się w dniach 12-14 marca w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym. Hanplast również był tam obecny. Targi okazały się bardzo owocne pod względem kontaktów biznesowych, a także podtrzymywania relacji z dotychczasowymi odbiorcami. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy (...)

więcej...

2019-03-07

Hanplast wyróżnionym pracodawcą.

Już po raz kolejny kapituła konkursu Pracodawca Pomorza i Kujaw nagrodziła naszą firmę za wysiłki wkładane w budowanie dobrego wizerunku firmy jako pracodawcy. Hanplast otrzymał wyróżnienie "za wielowymiarowe działania umożliwiające rozwój zawodowy i angażujące kadrę w realizację innowacyjnych przedsięwzięć w (...)

więcej...